KandydaciStudenciPracownicyAbsolwenci

Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki

Absolwenci

Witamy na stronie Stowarzyszenia Absolwentów
Wydziału Inżynierii Produkcji i Energetyki !!!

Stowarzyszenie powstało w 2002 roku. Zrzesza osoby, które ukończyły studia na Naszym Wydziale w dowolnym trybie, wyraziły chęć przystąpienia do Zrzeszenia oraz wypełniły deklarację członkowską.
Stowarzyszenie aktywnie działa na rzecz integracji tego środowiska, m.in. ułatwiając kontakty biznesowe oraz wspierając możliwość dalszego rozwoju zawodowego naszych Absolwentów.
Dotychczasowa działalność Stowarzyszenia polegała na organizacji dorocznych Zjazdów Absolwentów, które zamierzamy kontynuować "do końca świata i jeden dzień dłużej".
Pragniemy, aby strona, którą stworzyliśmy była miejscem kontaktów tak towarzyskich jaki i biznesowych oraz wymiany informacji między Naszymi Absolwentami.
Współpracujemy też ze studentami, pomagając w organizowaniu dla nich praktyk, pracy dorywczej w czasie studiów oraz możliwości odbywania staży po ukończeniu studiów.
Ruszamy z nowymi pomysłami z wiarą w rozwój Stowarzyszenia oraz współpracy między Absolwentami, Studentami i Pracownikami Wydziału. Jednocześnie prosimy Was Szanowne Koleżanki i Koledzy Absolwenci o przesyłanie wszelkich pomysłów i uwag, za które będziemy wdzięczni.Zjazd Absolwentów WIPiE 2016

Galeria

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies