KandydaciStudenciPracownicyAbsolwenci

Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki

Konsultacje

Terminy stałe Dodatkowe terminy
(studia niestacjonarne)
Dariusz Baran, 413
  • Środa 11:00 - 12:30
  • Piątek 11:30 - 13:00
Beata Brzychczyk, F5
  • Wtorek 9:00 - 11:00
  • Środa 9:00 - 10:00
Bogusław Cieślikowski, KIMiA p. 1.9
  • Poniedziałek 8:30 - 10:00
  • Środa 8:30 - 10:00
Michał Cupiał, WIPiE bud.A p.14
  • Wtorek 11:00 - 12:00
  • Środa 11:00 - 12:00
Zbigniew Daniel, pok.101
  • Poniedziałek 11:30 - 12:30
  • Czwartek 12:30 - 13:30
Tomasz Dróżdż, D 410
  • Środa 11:00 - 13:00
  • Wtorek 11:00 - 13:00
Krzysztof Dziedzic, KIMiA pok. 1.2
  • Poniedziałek 9:00 - 11:00
  • Wtorek 13:00 - 14:00
Stanisław Famielec, pokój 308, budynek E
  • Środa 13:00 - 14:30
  • Poniedziałek 12:00 - 13:30
Jarosław Frączek, 1.15
  • Poniedziałek 12:00 - 14:00
  • Wtorek 12:30 - 13:30
Tomasz Głąb, ul. Łupaszki 6
  • Piątek 9:00 - 12:00
  • Czwartek 9:00 - 12:00
Tomasz Hebda, Balicka 120, p.1.4
  • Wtorek 9:30 - 11:00
  • Środa 13:00 - 14:30
Tomasz Jakubowski, Kraków, ul. Balicka 116B
  • Środa 8:00 - 9:00
  • Piątek 13:30 - 14:30
Tomasz Jakubowski, Kraków, ul. Balicka 116B
  • Środa 9:30 - 10:30
  • Piątek 13:30 - 14:30
Marcin Jewiarz, Balicka 120/1.2
  • Wtorek 13:00 - 14:00
  • Środa 10:00 - 11:00
  • Środa 8:00 - 9:00
Marcin Jewiarz, Balicka 120/1.2
  • Wtorek 13:30 - 14:30
  • Środa 10:00 - 11:00
  • Środa 8:00 - 9:00
Tadeusz Juliszewski, ul. Balicka 116B, Budynek A, pokój 107
  • Środa 13:15 - 14:15
  • Poniedziałek 9:00 - 10:00
HENRYK JUSZKA, pokój 403 ;10; 15
  • Środa 8:00 - 10:00
  • Czwartek 8:15 - 9:15
Paweł Kiełbasa, pok. 2
  • Poniedziałek 10:30 - 14:00
  • Wtorek 10:30 - 12:00
  • Czwartek 9:00 - 10:00
Zbigniew Kowalczyk, Budynek F pok. 5
  • Poniedziałek 9:00 - 10:30
  • Czwartek 9:00 - 10:30
Anna Krakowiak-Bal, pokój 312, paw.E
  • Poniedziałek 14:15 - 15:45
  • Czwartek 12:15 - 13:45
Barbara Krzysztofik, D/406
  • Poniedziałek 8:00 - 10:00
  • Piątek 8:00 - 10:00
Maciej Kuboń, pokój F6
  • Poniedziałek 12:00 - 14:00
  • Środa 12:00 - 14:00
Sławomir Kurpaska,  A 102
  • Poniedziałek 10:00 - 12:00
  • Wtorek 9:30 - 11:00
Dariusz Kwaśniewski, WIPiE, budynek A, pokój 101
  • Poniedziałek 10:00 - 11:00
  • Wtorek 10:00 - 11:00
  • Środa 10:00 - 11:00
Hubert Latała, Budynek F, pok. F4
  • Wtorek 11:30 - 13:00
  • Piątek 10:00 - 11:30
Stanisław Lis, pokój 405
  • Poniedziałek 10:00 - 11:30
  • Piątek 10:00 - 11:30
Urszula Malaga-Toboła, A 115
  • Poniedziałek 14:00 - 15:00
  • Wtorek 12:00 - 13:00
  • Środa 10:00 - 11:00
Mateusz Malinowski, pok. 311, budynek E
  • Poniedziałek 13:00 - 15:00
  • Środa 13:00 - 15:00
Jerzy Małopolski, pokój F2
  • Wtorek 10:00 - 12:00
  • Środa 12:00 - 13:00
Krzysztof Molenda, F2
  • Poniedziałek 15:45 - 16:45
  • Wtorek 13:00 - 14:30
  •  14:45 - 15:30
Piotr Nawara, 409
  • Środa 11:00 - 13:00
  • Czwartek 9:00 - 10:00
Krzysztof Nęcka, pok 401 b Budynek D
  • Wtorek 11:30 - 13:00
  • Piątek 13:00 - 14:30
Norbert Pedryc, Budynek M - Balicka 120
  • Poniedziałek 10:00 - 11:00
  • Wtorek 10:00 - 11:00
  • Środa 9:00 - 11:00
Agnieszka Peszek, Kraków, ul. Balicka 116 bud. F pokój 2
  • Poniedziałek 9:30 - 11:00
  • Wtorek 8:30 - 9:30
Kazimierz Rutkowski, Pawilon H
  • Wtorek 11:30 - 13:30
  • Poniedziałek 11:00 - 12:00
Urszula Sadowska, ul. Łupaszki 6
  • Środa 10:00 - 11:30
  • Czwartek 14:00 - 15:30
Jacek Salamon, paw. E, pok. 309
  • Środa 12:30 - 14:00
  • Piątek 10:00 - 11:30
Jakub Sikora, Pawilon E pokój 311
  • Poniedziałek 13:00 - 14:00
  • Wtorek 14:00 - 16:00
Maciej Sporysz, F2
  • Poniedziałek 9:30 - 10:30
  • Środa 11:00 - 12:00
Anna Szeląg-Sikora, Budynek A, pokój 115
  • Wtorek 8:00 - 9:30
  • Środa 12:30 - 14:30
Tomasz Szul, pok. 401
  • Środa 13:00 - 14:00
  • Czwartek 12:00 - 13:15
Zbigniew Ślipek, Kat. Inż. Mechanicznej i Agrofizyki
  • Poniedziałek 8:30 - 10:00
  • Wtorek 8:30 - 10:00
Sylwester Tabor, pok. 106
  • Czwartek 14:00 - 15:00
  • Poniedziałek 15:00 - 16:00
Marcin Tomasik, pok. 405
  • Środa 10:00 - 11:30
  • Piątek 10:30 - 12:00
Karolina Trzyniec, pokój 200A
  • Wtorek 10:00 - 11:30
  • Czwartek 10:00 - 11:30
Piotr Waląg, Pawilon E ; pok. 301
  • Wtorek 14:30 - 16:00
  • Środa 12:00 - 13:30
Maria Walczykova, pok.05
  • Wtorek 12:30 - 14:30
  • Środa 8:00 - 9:00
Artur Wójcik, ul. Balicka 120
  • Poniedziałek 10:00 - 11:30
  • Środa 10:00 - 11:30
Mirosław Zagórda, Bud. A pok. 04
  • Poniedziałek 8:30 - 12:00
  • Poniedziałek 8:29 - 8:30
Mirosław Zagórda, Bud. A pok. 04
  • Poniedziałek 8:30 - 11:00
  • Środa 8:20 - 9:00
Anndrzej Złobecki, KIMiA WIPiE
  • Wtorek 10:00 - 13:00
  • Środa 10:00 - 13:00
  • Piątek 11:00 - 14:00
Andrzej Żabiński, Budynek ul. Łupaszki 6
  • Poniedziałek 11:00 - 14:00
  • Piątek 9:00 - 12:00
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies